O Osadzie Danków | Osada Danków Wielimowo

O Osadzie Danków

Naszą intencją jest służyć Naszym Gościom myślą, gestem i uczynkiem. Grażyna, Roman i Adrian Dankowiakowscy

Osada Danków jest nowym, całorocznym Centrum Pałacowo-Konferencyjnym, położonym w okolicach Miłomłyna - turystycznego miasteczka na Mazurach nad Kanałem Elbląskim, ubiegającego się o miano uzdrowiska.


Na obszarze 15 ha znajdują się stylowe obiekty, które zostały tak zaprojektowane aby mogły jak najlepiej służyć naszym Gościom. Do dyspozycji Państwa mamy apartament, 45 pokoi dwuosobowych i kilkanaście pokoi trzy i czteroosobowych, w których jesteśmy w stanie pomieścić jednorazowo 150 osób. Ponadto posiadamy; Chatę Weselną z estradą /250 miejsc/, 3 sale konferencyjne - 150, 60, 25 miejsc, Starą Karczmę - 80 miejsc, salę taneczno-dyskotekową - 80 miejsc oraz salę bilardową, siłownię, saunę i salon masażu. Mamy cztery stawy, w których ryby zawsze biorą, ogródek jordanowski, grillownię i wiatę na polanie na spotkania biesiadne z ogniskiem i grajkami.


Specjalizujemy się w organizacji konferencji, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i integracyjnych, spływów i wypoczynku weekendowego.


Do każdego zamówienia podcodzimy indywidualnie. Słyniemy z gościnności, udanych sprawdzonych imprez tematycznych i smacznej domowej kuchni.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

hotel na mazurach I hotele ostróda I mazury noclegi I wczasy na mazurach I hotel miłomłyn
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij