Nasze obiekty | Osada Danków Wielimowo

Pokoje

Pałac „Z Wieżą Widokową”

 /obiekt główny-RECEPCJA czynna codziennie w godz. 8.00-22.00/

15 pokoi, w tym: dwa pokoje 1-osobowe, 12 pokoi 2-osobowych i jeden 4-osobowy, w każdym łazienka i lodówka hotelowa. W Pałacu mieszczą się: Stara Karczma, wieża widokowa, sala dyskotekowa, sala animacji dziecięcej, dwie sale konferencyjne, siłownia, bilard, tenis stołowy. 

acji online.Zobacz więcej

Pałac na Wodzie ***

18 pokoi, w tym: 1 pokój 2-osobowy dla niepełnosprawnych, 12 pokoi 2-osobowych, 6 pokoi 3-osobowych, każdy pokój na poziomie I i II posiada słoneczny balkon. Wszystkie pokoje są z widokiem na wodę.

Aktualne ceny dostępne w rezerwacji online.Zobacz więcej

Dom "Pod Kogutem"

5 pokoi z łazienkami, w tym: 3 pokoje 2-osobowe z łóżkami małżeńskimi, 2 pokoje 2–osobowe z pojedynczymi łóżkami, aneks kuchenny, salon biesiadny.

 

Dom "Z Wieżyczkami"

3 pokoje 2-osobowe, w każdym łazienka, salon kominkowy, aneks kuchenny, salon kąpielowy.

Salon wypoczynkowy z kominkiem z kredensem, aneks kuchenny, telewizor

Salon kąpielowy

 

 

Dom "Na Wzgórzu"

6 pokoi w tym: apartament, jeden pokój 3-osobowy o podwyższonym standardzie /łóżko małżeńskie plus pojedyncze/, 3 pokoje 2-osobowe z łóżkami małżeńskimi ,jeden pokój 2-osobowy z pojedynczymi łóżkami, w każdym łazienka i TV. Na parterze gabinet masażu oraz sauna.

 

Dom "Nad Stawem"

3 pokoje, w tym: 2 pokoje 3-osobowe /łóżko małżeńskie plus pojedyncze/, pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim, salon kominkowy z wyjściem na taras, aneks kuchenny, 2 łazienki /jedna z natryskiem/, możliwość zabrania swojego pupila /po uzgodnieniu/

 

Dom "Na Skraju"

2 pokoje 3-osobowe /łóżko małżeńskie plus pojedyncze/, 1 pokój 3-osobowy /łóżka pojedyncze/, 1 pokój 2-osobowy /łóżka pojedyncze/, aneks kuchenny, dwie łazienki z kabiną prysznicową, salon kominkowy, dwa tarasy, dom obok zarybionego stawu, 70 m do jeziora.

 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij