Wypoczynek indywidualny | Osada Danków Wielimowo

Wypoczynek indywidualny

Wyobraź sobie 15 ha pięknego, zielonego terenu Mazur, na którym powstało 5 stylowych domów, dwa pałace, chata weselna i grill chata, wszystko wybudowane w oryginalnej formie muru pruskiego z wieżyczkami.

Hotel na Mazurach.

Spacerując z rodziną po parku spotkasz sarny, złowisz z dziećmi mnóstwo ryb na jednym z czterech specjalnie zarybionych stawów i nazbierasz kosz dorodnych maślaków. Własnoręcznie złowioną, świeżą rybę usmażymy Państwu na posiłek. Jezioro usytuowane w lesie oddalone zaledwie 100m od Osady z dziką plażą pozwolą Ci popływać 

i odprężyć się.

Troszcząc się o zdrowie naszych Gości serwujemy dania kuchni domowej, pozbawionej konserwantów, opartej na smacznych, polskich daniach.

Zadbamy o aktywny wypoczynek Twojej rodziny. Umożliwiają to nasze kajaki, łódka, rowery /trzy trasy rowerowe/, siłownia, łuki, tenis stołowy i sala bilardowa oraz olbrzymi, zielony park Osady. Zabierzemy Twoją rodzinę na spływ kajakowy urokliwą i bezpieczną rzeką Marózką, odwiedzimy Grunwald i przejdziemy statkiem przez unikatowe 5 pochylni Kanału Elbląskiego. Gwarantujemy ciszę, spokój i warunki do absolutnego relaksu, wypoczynku i zapomnienia.

Dzieci bawić się będą na świeżym powietrzu, na pirackim placu zabaw lub w sali animacji dziecięcej, w której organizujemy liczne Kinder bale dla najmłodszych.

W Boże Narodzenie zawsze odwiedza nas św. Mikołaj a na Wielkanoc przychodzi ogromny zając. Na mokrego Dyngusa przyjeżdża straż pożarna i wszystkich oblewa. Dzieci mają wielką frajdę i mnóstwo fajnych wspomnień.

W Osadzie zawsze panuje domowa, ciepła atmosfera i wszyscy dostają na święta prezenty. Zabierzemy Twoją rodzinę na piękny zimowy kulig z pochodniami zakończony biesiadą zbójnicka, potańcówką i ogniskiem w leśnej chacie.

Zadbamy o Państwa wypoczynek, relaks i dobry humor.

Zapraszamy ciepło.

Rezerwacje indywidualne:
Tel.: +48 (89) 641 31 58
Tel.: +48 606 480 889
hotel na mazurach I hotele ostróda I mazury noclegi I wczasy na mazurach I hotel miłomłyn
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij